Mihai Morar, către Alex Mica: «Băiete, tu ai faţă de televizor»

Ultima actualizare:

    Mihai Morar
Mihai Morar

Marţi seara, Alex Mica a fost prezent în platoul emisiunii «Răi da Buni», unde prezentatorul l-a întâmpinat cu câteva glume marca Mihai Morar.

Morar şi-a întâmpinat invitatul într-un mod inedit «Cum spune maestrul Florin Piersic: Băi, băiete, tu ai voce de radio, dar şi faţă de televizor, de televiziune, am vrut să spun! Scuză-mă!».

Cântăreţul s-a amuzat de situaţie şi  i-a răspuns cu un mulţumesc! În scurt timp a început să cânte noul single «Dalinda», cu care deja face furori pe piaţa muzicală.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Regele Charles  foto   profimedia 1067438262 jpg
image jpeg
sasikan ulevik 8jQC5RHWuSE unsplash jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
Muntii Fagaras foto Unsplash jpg
image png
garda regala britanica shutterstock 83250058 jpg
cimitir jpg
image
image