Mihai Morar şi-a luat amendă în SUA

Ultima actualizare:

    Mihai Morar
Mihai Morar

În timpul vacanţei petrecute în SUA, Mihai Morar a primit o amendă pentru parcare neregulamentară.

Potrivit site-ului emulte.ro, prezentatorul emisiunii “Răi da’ buni” nu s-a împăcat tare bine cu poliţiştii din California, unde şi-a petrecut vacanţa.

Morar nu a reuşit să iasă cu basmaua curată, cum ar fi fost posibil în România, în cazul unei parcări neregulamentare. Moderatorul a fost amendat cu 40 dolari pentru că şi-a parcat maşina cu spatele.

Citeşte şi:

Morar: «Eu şi Marina Dina suntem 2 în 1»

Marina Dina către Mihai Morar: «Din septembrie, tu vei fi asistentul meu» - VIDEODina revine la Morar! VIDEO

Mihai Morar, suspicios: «Mi s-au părut foarte studiate gesturile şi răspunsurile soţului Mădălinei, în timpul interviului»

Morar şi Mădălin se bat pe sânii Sânzianei



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Regele Charles  foto   profimedia 1067438262 jpg
image jpeg
sasikan ulevik 8jQC5RHWuSE unsplash jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
Muntii Fagaras foto Unsplash jpg
image png
garda regala britanica shutterstock 83250058 jpg
cimitir jpg
image
image