Mihai Trăistariu, venituri de 500.000 de euro în 2010!

Ultima actualizare:

    Mihai Trăistariu
Mihai Trăistariu

Solistul are mare noroc la bani şi drept urmare, în plină criză economică, a reuşit să aibă un profit anual de jumătate de milion de euro.

«În 2010 am câştigat 500.000 de euro. Pe lângă spectacolele muzicale, am şi afacerile mele. Am drepturi de autor, am vreo 137 de melodii compuse. Din drepturile de autor câştig cel mai uşor, stau degeaba şi îmi intră banii pe card», mărturiseşte MIhai pentru ziarulnational.com.

Citeşte şi:Tarky: "Trăiesc de pe azi pe mâine. N-am bani pentru Trăistariu"Trăistariu, daune de 1 miliard pentru că Tarky l-a făcut homosexualMihai Trăistariu, bolnav: «Pe 6 decembrie am programare la doctor»

Pentru noaptea de Revelion, Trăistariu avea programat un concert în America, pentru care urma să primească 15.000 de euro.

Însă, lucrurile nu au decurs conform planului: «I-am cerut organizatorului să-mi dea un avans sau să semnăm un contract, dar n-a vrut. Mi-a fost frică să nu iau ţeapă, aşa că o să cânt în ţară».



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
taiat legume pixabay jpg
Titanic  sursa   Shutterstock jpg
ekasup vanuatu captura video jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
cel mai mare hotel booking jpg
medic png
animal companie caine freepik jpg
scumpiri jpg
image
image