Mimi de la «MasterChef» a gătit pentru 200 de persoane

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Anul trecut, a câştigat locul al doilea în finala „MasterChef” (PRO TV). Acum, Mimi Nicolae are alt motiv de bucurie.

A fost invitată să gătească pentru cea de-a treia etapă a Campionatului naţional de autoslalom. „Am gătit în aer liber pentru circa 200 de persoane", povesteşte Mimi.

simeon stalpnicul png

„Am ajuns acolo, pentru că soţul meu este organizatorul acestei competiţii. Fiind în aer liber, ce putea să se potrivească mai bine decât o fasole cu ciolan afumat la ceaun şi cu murături de casă?!! Bineînţeles, nu au lipsit micii şi cârnăciorii de pe grătar, dar şi salatele, omletele şi cornuleţele de casă", a mai adăugat fosta concurentă „MasterChef". Mimi îl susţine în acest sezon al show-ului de la PRO TV pe concurentul Victor Nemeş.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
copac plantat gradina curte pom istock jpg
luna roz istock jpg
Plajă la Eforie Nord FOTO Shutterstock
Tineri care se muta intr-un apartament in chirie FOTO Shutterstock
omizi1 jpeg
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
image
image