Mircea Radu: «Nu neapărat «dezbrăcătul» face audienţă, asta e o prostie!»

Ultima actualizare:

    Mircea Radu
Mircea Radu

Prezentatorul nu crede că audienţa se face doar cu femei dezbrăcate şi crede că emisiunea sa «ÎnTrecerea anilor» va avea succes şi într-o notă decentă.

«Când cineva se duce la restaurant, vrea să mănânce mai multe feluri de mâncare. Nu mă interesează şi nu mă deranjează ce fac alţii la televiziune, pot să se dezbrace, e treaba lor, telespectatorului trebuie să-i dai o varietate din care să aleagă.

Asta nu înseamnă că la „ÎnTrecerea anilor” trebuie să apară o femeie care să-şi etaleze nurii nejustificat. Nu asta e reţeta. Oamenii vor să vadă şi altceva şi le oferim altceva. Nu neapărat «dezbrăcătul» face audienţă, asta e o prostie!», mărturiseşte el pentru ziarulring.ro.

De asemenea, nici asistentele sale nu vor fi golaşe şi stupide.

«Pe lângă dans, muzică şi zâmbet, ele prezintă şi cele mai importante evenimente ale anilor aflaţi în concurs şi trebuie să respecte codul decenţei. Nu vor fi îmbrăcate cu bluze pe gât, dar nici nu vor fi golaşe», explică Mircea.

Citeşte şi:

Mircea Radu: «Când te întorci la o fostă iubită, o să-ţi reproşeze ceva»



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
SAn MArino jpg
aer conditionat masina jpeg
Transfagarasan  Foto Walter Kärcher , Pixabay jpg
bacsis, foto Shutterstock jpg
oracle1 jpeg
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
image
image