Mircea Sandu: "Campionatul nu a crescut valoric"

Ultima actualizare:

    Mircea Sandu
Mircea Sandu

Mircea Sandu, preşedintele FRF, s-a declarat nemuţumit de valoarea campionatului intern, dar a apreciat că s-a jucat până în ultima etapă.

Preşedintele FRF aşteaptă ca nivelul valoric să crească. "A fost o ediţie de campionat în care nu am crescut valoric, dar emoţional am făcut-o. S-a luptat pînă în ultima etapă atît pentru retrogradare, cît şi pentru cupele europene. Cam aşa ar trebui să se desfăşoare un campionat, aşa a fost şi în Italia, şi în Franţa, şi în Anglia, e un semn bun pentru noi, acum ne aşteptăm să progresăm şi din punct de vedere valoric", a spus Mircea Sandu la GSP TV.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Testament FOTO Shutterstock
image png
vitamine istock jpg
Ospătar  Foto Freepik com jpg
de la promisiuni la ac iuni chiar renun a firmele la ouale de la gaini chinuite jpg
image png
Michael Jackson 01 foto GettyImages 88688373 jpg
Drapel Romania MAPN FOTO MAPN jpg
image
image