Moni şi Irina au petrecut două ore cu Irinel

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Monica Columbeanu a uitat de războiul ei cu Irinel, de dragul fetiţei. Cel puţin pentru o zi.

Vedeta a dus-o vineri pe Irina la Izvorani, pentru a-şi felicita tatăl, care a împlinit 54 de ani.

Cele două păreau desprinse de pe podium, Irinuca purtând o rochiţă roz, de prinţesă, iar mama ei o rochie scurtă, mulată şi un sacou şic.

Irinuca a fost adusă la Izvorani de mama ei,  cu BMW-ul

Fetele au ajuns la reşedinţa de la Izvorani în jurul orei 20.00 şi au plecat după două ore, vesele, semn că întâlnirea cu Iri nu a fost deloc tensionată.

De altfel, Irinuca şi-a felicitat tatăl încă de dimineaţă, când miliardarul a fost să o vadă la grădiniţă şi a primit cadou o felicitare emoţionantă, cu mesajul "La mulţi ani, tati!".

De la Izvorani, Moni şi Irinuca au ajuns în apartamentul din 13 Septembrie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
olanda arheologie1 jpeg
overheated woman waving paper fan touching head feeling unwell sitting couch home exhausted tired girl breathing air suffering from heating hot summer weather fever jpg
scientist conducting audit company jpg
homer ding strawberry bushes 2241401 jpg
sanziene unsplash jpeg
6147366 france 2659002 1920 jpg
prognoza meteo (1) jpg
Litoralul Românesc Foto Adevarul jpg
image
image