Monica Gabor a plecat iar în America

Ultima actualizare:
Monica Gabor în vizită la bunici, după nouă ani
Monica Gabor în vizită la bunici, după nouă ani

Vacanţa s-a terminat pentru Monica Gabor. Fosta soţie a afaceristului Irnel Columbeanu a plecat, sâmbătă la prânz, în America.

După trei zile petrecute la ţară, în satul bunicilor din judeţul Bacău, Monica i-a lăsat-o pe micuţa Irina tatălui şi s-a întors la noua viaţă începută pe continentul nord-american.

Irinel şi-a luat sâmbătă fetiţa şi a dus-o direct la Izvorani.

La bunici după nouă ani

Săptămâna aceasta, Monica Gabor şi-a vizitat bunicii pentru prima dată după nouă ani, însoţită de Irina, de Ramona şi de tatăl ei, Emil. Citeşte aici amănunte.


    Monica Gabor în vizită la bunici, după nouă ani
Monica Gabor în vizită la bunici, după nouă ani


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
image
image