Monica Gabor a rămas fără «Mr. PINK»

Monica Gabor a rămas fără «Mr. PINK»

Ultima actualizare:

    Fosta doamnă Columbeanu  promovează băutura  „Mr. Pink”
Fosta doamnă Columbeanu promovează băutura „Mr. Pink”

Monica Gabor şi iubitul ei au pierdut dreptul de proprieteate asupra băuturii care îi poartă numele în toată Europa, "MR. PINK". Fericitul proprietar al brand-ului este nimeni altul decât avocatul fostei doamne Columbeanu.

Ionuţ Dojană a apărat-o pe Monica Gabor în procesul de divorţ dintre fotomodel şi Irinel Columbeanu. Marca "MR. PINK" a fost înregistrată la OSIM pe numele casei de avocatură Ionuţ Dojană. Se pare că avocatul care a apărat-o pe Moni a profitat de legătura cu aceasta şi a încheiat o afacere mai mult decât profitabilă.

În urma unor divergenţe de opinie, Monica a renunţat la serviciile avocatului Ionuţ Dojană. La scurt timp după ruperea relaţiilor dintre cei doi, Dojana a înregistrat marca "MR. PINK" la OSIM şi în registrul mărcilor din Uniunea Europeană. Avocatul este pregătit să susţină cheltuielile legate de transport şi comercializare. Nu se ştie, în prezent, dacă Monica Gabor, cu acordul iubitului, a cedat drepturile de proprietate asupra acestei marci in locul onorariului datorat.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
2c0fb65b eac9 4f13 ae27 2c674b77f977 jpg
capre adobestock1 jpg
Interviu de angajare Foto Freepik com jpg
un bărbat a câștigat 1 milion de euro la loterie, foto Shutterstock jpg
victoria ionescu instagram jpg
rebecca lazarescu jpg
Andrei Bordeianu FOTO Instagram
iesire in oras jpg
image
image