Monica Gabor: «Irinel este un om pe care voi încerca să îl respect toată viaţa»

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Monica a povestit că atunci când l-a cunoscut pe Irinel a fost fascinată de lumea în care trăia acesta şi de modul în care el o trata.

"La vârsta respectivă eram un copil, iar pentru Irinel a contat că avea bani, i-a fost foarte uşor să mă vrăjească să mă introducă într-o lume magică. Ce m-a frapat la el e că de la început a fost foarte gentil cu mine, s-a purtat foarte frumos cu mine până aproape de sfârşit", a spus aceasta.

Fosta doamnă Columbeanu a recunoscut că îl respectă pe fostul ei soţ şi că va încerca întotdeauna ca fetiţa ei să aibă cea mai bună părere despre tatăl ei.

"Irinel este un om pe care voi încerca să îl respect toată viaţa pentru că este tatăl copilului meu. Voi încerca să îi creez Irinei impresia că tatăl ei, bunicul ei, familia ei sunt nişte persoane demne de admirat, de la care are ce învăţa. După tot ce a fost, eu încă îl respect pe fostul meu soţ", a declarat Monica.

Aceasta a mărturisit că regretă faptul că fostul ei soţ nu a avertizat-o atunci când greşea prin ţinuta ei, atitudinea ei şi limbajul pe care îl folosea la vremea respectivă.

"Irinel nu m-a certat niciodată. Nu îmi spunea niciodată ce să fac şi ce nu, eram lăsată de capul meu şi, de multe ori, am greşit cu ceea ce făceam, spuneam sau cu ce mă îmbrăcam. Cred că a greşit pentru că era mai bine să îmi spună când nu făceam bine ceva. M-ar fi ajutat", a spus fostul manechin.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
legume fiert vecteezy jpg
ozn png
masina anaf foto facebook anaf jpg
ghid webp
WhatsApp Image 2026 05 08 at 13 02 49 (2) jpg
criminal bihor ipjbihor1 jpeg
tutun adobestock jpg
ashwagandha jpg
image
image