Motivul INCREDIBIL ce l-a făcut să violeze 107 femei. Ce le-a spus un rus poliţiştilor când a fost prins

Ultima actualizare:

    Violatorul îşi va petrece restul vieţii în puşcărie
Violatorul îşi va petrece restul vieţii în puşcărie

Un bărbat de 67 de ani din Rusia este suspectat că a violat nici mai mult, nici mai puţin de 107 femei.

Când a fost prins, Valery Makarenkov le-a spus poliţiştilor că a siluit femeile pentru că... a vrut să-şi facă un cadou de ziua lui.

Omul a semănat teroare în regiunea în care stătea deoarece, pe parcursul a 30 de ani, a comis peste 100 de atacuri fără ca poliţiştii să-i dea de urmă. Potrivit Daily Mail, bărbatul avea mereu acelaşi mod de atac: purta o mască pentru a nu fi recunoscut, strangula victima până o lăsa inconştientă, apoi o viola şi îi fura toate obiectele de valoare. "Mi-am dăruit acele fete ca pe un cadou de ziua mea", le-a declarat el poliţiştilor la interogatoriu, fără nicio urmă de remuşcare.

Deşi toate atacurile au avut loc, în fiecare an, între 27 mai (când era ziua lui) şi sfârşitul lunii iulie, violatorul a reuşit timp de trei decenii să scape.

El a fost prins recent, când o victimă în vârstă de 29 de ani s-a luptat cu el şi i-a dat masca jos. Ea a fugit apoi la poliţie, iar atacatorul a fost imediat indentificat. "Vârsta şi-a spus, într-un final, cuvântul, deoarece nu a mai fost capabil să-şi ducă planul la bun sfârşit, fiind bătut de victima sa", a declarat purtătorul de cuvânt al poliţiei.

Bărbatul a fost arestat şi, cel mai probabil, îşi va petrece restul vieţii în închisoare.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Dronă Ucraina FOTO Profimedia
curier pixabay jpg
apuseni jpg
soferita bani benzina pompa jpeg
foto guardia civil youtube png
MCZoPTQ0MCZoYXNoPWQ5NjFhZThlMWFjMTNmOTc1MGU3NjBlNDY1MDRkZDc1 thumb jpg
cbd936a9 868b 4ebb a774 24965d2d3033 jpg
ZTExNzhmNTk5MTUyYTUzNmQ1OTUxZTAwZTI2NmRkODg= thumb jpg
image
image