Nae Lăzărescu se simte mai bine ca oricând: «Am reprezentaţii toată vara»

Ultima actualizare:

    Nae Lăzărescu
Nae Lăzărescu

După ce în ultima perioadă s-a scris despre faptul că Nae Lăzărescu ar avea nişte probleme de sănătate care îi dau bătăi de cap, îndrăgitul actor a stat de vorbă cu reporterul Happy Hour, căruia i-a povestit cum se simte după analizele pe care le-a făcut de curând.

Acesta a mărturisit că se simte foarte bine şi că este pregătit să revină pe scenă, alături de colegul său, Vasile Muraru.

Nae Lăzărescu a stat de vorbă cu echipa Happy Hour şi a asigurat publicul că se simte foarte bine (captură: PRO TV)

Nae Lăzărescu a stat de vorbă cu echipa Happy Hour şi a asigurat publicul că se simte foarte bine (captură: PRO TV)
Nae Lăzărescu a stat de vorbă cu echipa Happy Hour şi a asigurat publicul că se simte foarte bine (captură: PRO TV)

"Săptămâna trecută eram în analize şi îmi venea să plâng la televizor. Medicii mi-au spus să beau lichide, dar nu mi-au pus restricţii la mâncare, la nimic.Nu îmi făcusem de ani de zile analizele. Vasile a fost singur pe scenă la câteva spectacole, dar acum am să revin. Avem reprezentaţii toată vara, în Herăstrău", a declarat actorul.

În plus, Nae a dezvăluit că lucrează la un nou proiect şi că din această cauză nu va pleca în concediu, aşa cum obişnuia să facă în fiecare vară.

"Anul ăsta nu cred că plec în vacanţă, pentru că am de terminat o carte. Nu e despre mine, ci despre lumea pe care am cunoscut-o", a spus acesta.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Zona Moeciu Foto Lucian Ignat jpg
cai maltratati la un targ din satu mare foto kola kariola png
Canicula caldura vara FOTO Shutterstock jpg
porumb istock jpg
bucuresti piata unirii foto pixabay jpg
piscina istock jpg
P 20 Sfintii Petru si Pavel WC jpg
WhatsApp Image 2026 06 28 at 13 39 33 jpeg
image
image