A furat o maşină de la spălătorie ca să iasă cu fetele în oraş

Ultima actualizare:

    Tânăra a mers la unul dintre angajaţi şi a spus că este soţia proprietarului şi că vrea să recupereze maşina (FOTO: www.newscluj.ro)
Tânăra a mers la unul dintre angajaţi şi a spus că este soţia proprietarului şi că vrea să recupereze maşina (FOTO: www.newscluj.ro)

A vrut să-şi plimbe prietenele prin oraş, dar nu avea maşină. Aşa că, o tânără de 30 de ani, din Cluj, s-a gândit să „împrumute” un autoturism, fără ştirea proprietarului. A mers la o spălătorie, unde a observat că un bărbat a lăsat un Audi A4 la spălat şi a plecat.

Tânăra a mers la unul dintre angajaţi şi a spus că este soţia proprietarului şi că vrea să recupereze maşina. După ce a plătit 25 de lei, contravaloarea serviciilor, şoferiţa a luat maşina şi a plecat la plimbare. Când a aflat, proprietarul a sunat la poliţie, iar după aproape patru ore femeia a fost prinsă. Ea a spus că doar a împrumutat maşina, ca să se plimbe cu fetele.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image png
image png
Pensionari făcând calcule FOTO: Shutterstock
canicula bucuresti jpg
romani marea britanie jpg
image png
loto png
image
image