A leşinat când şi-a văzut casa în flăcări

Ultima actualizare:

    Pompierii s-au luptat cu flăcările mai bine de două orefoto: arhivă
Pompierii s-au luptat cu flăcările mai bine de două orefoto: arhivă

Un incendiu violent a izbucnit la o vilă din Sinaia. Pompierii s-au luptat cu flăcările mai bine de două ore, iar proprietarul a avut nevoie de îngrijiri medicale după ce şi-a văzut agoniseala de o viaţă făcută scrum.

Alertaţi de fumul gros şi de flăcările uriaşe, vecinii au sunat la 112. Mai multe echipaje de pompieri şi o ambulanţă SMURD au intervenit imediat. Din fericire, nimeni nu a fost rănit. Însă proprietarul vilei a făcut un atac de panică atunci când a văzut dezastrul, scrie România Tv.

Operaţiunea a fost îngreunată de vântul puternic şi exista riscul ca incendiul să cuprindă şi celelalte vile. Întreg imobilul a fost distrus, iar pagubele depăşesc 150.000 de lei. Din primele informaţii, incendiul ar fi fost provocat de o defecţiune a centralei termice.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
diana sosoaca vladimir putin jpg
autostrada brasov fagaras jpg
ursi  jpg
Fosta platformă chimică din Târnăveni  Foto Ilie Olar  Google Earth (1) jpg
Drosia Chalkida x jpg
whatsapp depositphotos1 jpeg
maebh howell business insider webp
iarna severe weather jpeg
image
image