A scăpat cu viaţă după ce a căzut de la etajul patru!

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Pentru Virgil Puţanu (15 ani), din Galaţi, prima petrecere la care a participat ar fi putut fi şi ultima. Adolescentul a fost, în noaptea de duminică spre luni, la majoratul unui prieten.

Ameţit de băutură, a venit acasă la ora 4.00, unde a fost luat în primire de mama lui.

„I s-a făcut rău şi a vomat. După ceva timp am intrat în cameră să văd ce face şi nu mai era. M-am uitat pe geam şi l-am văzut lat în grădină. Am crezut că e mort. A fost prima şi ultima petrecere la care s-a dus", spune Gherghina Puţanu, mama adolescentului.

simeon stalpnicul png

Medicii de pe ambulanţă şi cei de la spital au fost uimiţi când au văzut că tânărul s-a ales doar cu leziuni minore în urma căzăturii de la etajul IV.„Tănărul se află internat cu politraumatism prin cădere de la înălţime", spune Mădălina Ispas, de la biroul de relaţii cu presa al Spitalului de Urgenţă.

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
politie germania foto shutterstock
casa eagleyew png
pod prabusit intre covasna si brasov jpg
ploaie freepik jpg
restaurant, foto shutterstock jpg
Gara de Nord, Bucuresti, foto Shutterstock jpg
stramtoarea Ormuz jpg
image png
image
image