Criminalul din Oradea a murit. A sărit pe geam când au intrat polițiștii peste el

Ultima actualizare:

    Criminalul din Oradea a fost prins într-un apartament din oraș
Criminalul din Oradea a fost prins într-un apartament din oraș

Miercuri, 15 martie, o crimă odioasă a avut loc la Oradea. O tânără de 24 de ani a fost împuşcată mortal, iar un bărbat cu care se afla a fost rănit, într-un cartier al orașului. Suspectul Adrian Hladii a reuşit ulterior să fugă de la locul incidentului și a fost prins de abia sâmbătă, 18 martie.

Bărbatul a fost găsit într-un apartament din Oradea. Mascaţii au intrat în forţă peste el, iar acesta a sărit de la etajul 4 al blocului, potrivit DIGI24. În drum spre spital, acesta a murit.

Martorii au declarat că agresorul ar fi aşteptat-o pe femeia în vârstă de 24 de ani, cu un buchet de flori în faţa locuinţei acesteia şi în momentul în care a văzut-o cu un alt bărbat ar fi izbucnit un scandal. Agresorul a tras mai multe focuri de armă şi l-a rănit pe bărbatul cu care era femeia. Ulterior, agresorul a urcat-o pe femeie cu forţa într-un autoturism şi a fugit.

Ulterior, femeia din cauza căreia a pornit incidentul şi care fusese răpită de către agresor a fost găsită împuşcată în cap într-un autoturism abandonat la marginea oraşului, pe malul Crişului Repede.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image png
book 2150086 1280 jpg
Instructor schi, foto Shutterstock jpg
regatul unit shutterstock jpg
Nicolas Maduro, foto Shutterstock, captura X jpg
Autostrada A7 lotul focsani adjud foto facebook pro infrastructura png
image png
DN74 ninsoare zapada001 80x80 webp
image
actualitate.net
image
actualitate.net