Detalii uluitoare! Adrian Năstase a fost încătuşat după ce s-a împuşcat: «Bine că nu te-a muşcat»

Ultima actualizare:

    Adrian Năstase, în ambulanţă după ce a încercat să se sinucidă.
Adrian Năstase, în ambulanţă după ce a încercat să se sinucidă.

Potrivit site-ului ZiuaNews.ro, înainte să fie dus în ambulanţă, poliţiştii s-au temut să nu fie muşcaţi de Adrian Năstase.

Ziariştii au intrat în posesia declaraţiei făcute de Andrei Năstase, fiul fostului prim-ministru al României.

"Un alt polițist, intrat în cameră odată cu echipajul medical, i-a spus polițistului care îl încătușase (n.r-pe Adrian Năstase) 'Bine că nu te-a mușcat‘", se arată în declaraţia lui Andrei Năstase, scriu cei de la ZiuaNews.ro

Potrivit aceloraşi surse, Dana, soţia lui Adrian Năstase, a declarat că politicianul a fost încătuşat de către poliţişti.

"Înainte de a intra în operaţie, soţul meu mi-a comunicat că, după ce s-a împuşcat, poliţiştii i-au pus cătuşe la mâini, l-au lăsat întins pe jos, situaţie care a durat până la venirea echipajului medical", a menţionat Dana Năstase în declaraţie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
natalia kollegova element 2716896 jpg
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
Baile Felix  Foto Turism Felix jpg
casa noua jpg
gsquare thirst 1474240 jpg
somn vara canicula istock jpg
paulbr75 car engine 1738366 jpg
image
image