Elevul care a luat Bacul din arest a scăpat de puşcărie

Ultima actualizare:

Judecătorii l-au condamnat cu suspendare în dosarul de trafic de droguri pentru care a ajuns în spatele gratiilor. În septembrie 2012, băiatul a luat examenul cu cea mai mare notă din judeţ, media generală fiind 8,91. El a fost notat cu 10 la geografie, 9 la limba şi literatura română şi 7,75 la istorie. A fost eliberat după aproximativ trei săptămâni, iar în felul acesta s-a putut prezenta şi la cursurile facultăţii la care a fost admis, pe locurile bugetate ale Academiei de Studii Economice Bucureşti.

Între timp, procesul şi-a continuat cursul, iar magistraţii de la Tribunalul Suceava au dat verdictul. Băiatul a fost condamnat la 3 ani cu suspendare sub supraveghere, după ce, împreună cu alte 9 persoane, a distribuit droguri în rândul elevilor şi studenţilor.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
ambulanta, foto shutterstock jpg
shutterstock 29702248 cuplu indragostiti intalnire romantica restaurant jpeg
image png
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
image
image