„Gardianul porno” de la Vaslui continuă să meargă la serviciu

Ultima actualizare:

    Gardianul a apărut gol în sala de forță a penitenciarului
Gardianul a apărut gol în sala de forță a penitenciarului

E implicat într-un scandal sexual imens, după ce au apărut fotografii cu el gol, în sala de forță a Penitenciarului Vaslui, locul unde lucrează. El spune că s-a pozat singur, acesta fiind motivul pentru care nu a fost chemat de superiori la București, potrivit romaniatv.net.

Comisarul șef de la Penitenciarul Vaslui nu a fost deocamdată citat la Parchet și continuă să meargă la serviciu, deși pozele cu el gol în sala de forță a închisorii au făcut înconjurul lumii.

Potrivit România TV, „gardianul porno” spune că s-a fotografiat singur cu telefonul mobil, în luna ianuarie.

Revoltat de cele petrecute în penitenciarul pe care îl conduce, directorul instituției a declanșat o anchetă internă, care, se pare, a fost finalizată.

„Gardianul porno” are în jur de 40 de ani, este necăsătorit şi se pare că are relaţii sexuale cu diferiţi deţinuţi, relatează România TV.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
proteina vegetala texturata istock jpg
afra32 entrepreneur 3850511 jpg
tiktok shutter1 jpeg
kathas fotos tomatoes 7434956 jpg
islanda adobestock jpg
soferita autospeciala captura video jpg
Misiunea artemis 2 jpg
Gradinarit Foto Freepik jpg
image
image