Îi putea fi bunic. Paznicul a violat o fetiţă de 8 ani la Poştă

Ultima actualizare:

Cumplit! Horea Viorel Rotar, în vârstă de 63 de ani, e acuzat că a abuzat sexual o fetiţă. Bărbatul e paznic la sediul Poştei din Timişorara, unde lucrează şi mama fetiţei. Magistraţii Judecătoriei Timişoara au emis un mandat de arestare pe numele lui Rotar.

Fapta îngrozitoare a fost comisă după ce mama fetiţei, angajată a Oficiului Poştal la care lucra paznicul, a luat-o pe micuţă cu ea la serviciu şi a lăsat-o pentru câteva ore în grija portarului. Potrivit procurorilor, bărbatul, care putea să-i fie fetiţei bunic, a ademenit-o în vestiar, unde a forţat-o să întreţină relaţii sexuale.

Procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Timişoara l-au reţinut sâmbătă pe bărbatul de 63 de ani „S-a reţinut că în data de 08.10.2016, în jurul orei 12:00, profitând de vârsta fragedă a persoanei vătămate, în vârstă de 8 ani, care a însoţit-o pe mama ei la locul de muncă, la Oficiul Poştal nr.1 din Timişoara, inculpatul ar fi a dezbrăcat-o pe minoră şi ar fi întreţinut relaţii sexuale cu aceasta în incinta vestiarului destinat agenţilor de pază din cadrul Oficiului Poştei centrale din Timişoara”, se arată în comunicatul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timişoara. Mama copilei a alertat Poliţia, după ce micuţa i-a povestit episodul cutremurător. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
sigmund freud wikipedia jpg
image png
image png
image png
WhatsApp Video 2026 01 12 at 20 17 51 mp4 thumbnail png
index webp
sarmale shutterstock 1856731081 jpg
politisti germani polizei pixabay
image
actualitate.net
image
actualitate.net