Împuşcat în discotecă: «Bodyguardul a tras 6 focuri de armă după mine!»

Ultima actualizare:

„Eram la discoteca din zona Găzăriei şi am vrut să intru. A venit la mine bodyguardul, un tip pe care nu îl văzusem în viaţa mea şi mi-a spus să scot bilet.

I-am răspuns că nu scot pentru că nu ştiu dacă o să rămân, voiam doar să mă uit", a povestit Mihai Creangă.

El susţine că la scurt timp a venit patronul şi l-a dat afară. În spatele patronului era omul de pază care - susţine Creangă - a scos pistolul şi a început să tragă focuri de armă în direcţia sa.

„A tras vreo 5-6 focuri şi doar unul m-a nimerit în cap. Noroc cu fratele meu care l-a prins de mână şi i-a schimbat traiectoria", a mai spus victima.

Omul a fost transportat la Spitalul Judeţean de Urgenţă, unde a fost supus unei intervenţii chirurgicale.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
elementary students taking their test results from teacher classroom jpg
somn istock jpg
image png
masa paste grecia Liz Max Haarala Hamilton jpg
concedieri, foto shutterstock jpg
Covor - mobila canapea - living FOTO Shutterstock
image png
lansare artemis 2 FOTO NASA
image
image