Luminiţei Constantin, proprietara unui Volkswagen Passat: «Dacă nu vând repede, scad ceva din preţ!»

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Vânzătorii de maşini îşi fac deja probleme că vor pierde mulţi bani, în special cei care au cumpărat maşinile noi, în România, înainte de 1 ianuarie 2007.

Este şi cazul Luminiţei Constantin, proprietara unui Volkswagen Passat, fabricat în 2006.

simeon stalpnicul png

„Am cumpărat maşina nouă în 2006. Acum m-am gândit să o vând şi am pus anunţ pe ea de vreo două luni. Lumea nu prea se înghesuie, cu toate că preţul este destul de bun. Maşina nu are mulţi kilometri, este pe motorină şi are un motor de 2.000 cmc. Cer pe ea 11.000 de euro. Dacă nu o vând, trebuie să scad din preţ vreo 1.400 de euro, cât e valoarea taxei", ne-a povestit Luminiţa.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
Turnul Eiffel (foto: Pixabay)
Ospătar  Foto Freepik com jpg
george simion ilinca simion dezbatere 8 mai FOTO Profimedia
muncitori renovare foto pexels jpeg
legume shutterstock1 jpeg
pat dormitor depositphotos1 jpeg
Inainte de casatorie jpg
image
image