Moarte suspectă în Dorobanţi: două surori au fost găsite în stare de putrefacţie

Ultima actualizare:

    Bărbatul a fost dus la spital (Foto: Arhivă)
Bărbatul a fost dus la spital (Foto: Arhivă)

Vecinii şi-au dat seama că ceva s-a întâmplat în apartamentul lor din cauza mirosului greu care ieşea din casa lor.

Cum nimeni nu le mai văzuse de aproape o lună, oamenii au intrat la bănuieli şi au alertat autorităţile. Primii care au intrat în apartament au fost pompierii care au spart uşa, iar, la rândul lor, aceştia au chemat poliţiştii, relatează stirileprotv.ro.

Oamenii legii au deschis un dosar de moarte suspectă pentru că deocamdată nu se ştie în ce condiţii au murit cele două femei.

Anchetatorii iau în calcul toate variantele şi aşteaptă rezultatul autopsiei care va stabili cauzele morţii.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
cirese piata zahana, 24 iunie 2026   foto alina mitran jpg
bani pensie jpg
Prințul George și Kate Middleton foto profimedia jpg
wizz air pixabay jpg
canicula  shutterstock jpg
pisica de nisip pixabay jpg
mana la nas_shutterstock 701419183 jpg
loto png
image
image