Nu voiam această veste! S-a scumpit cazarea pe Litoral!

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Preţurile pentru cazarea pe Litoral au crescut de azi
Preţurile pentru cazarea pe Litoral au crescut de azi

Doar câteva hoteluri mai păstrează şi la începutul lunii iulie tarifele promoţionale de până acum. Majoritaea însă, au majorat preţurile la cazare, din 1 iulie. La cele de fiţe, din Mamaia, un sejur poate costa peste 2.000 de lei.

Dacă aţi fost precaut şi aţi rezervat din timp cazarea pe Litoral, ştiţi deja câţi bani vă costă. Însă, dacă vreţi să trageţi o fugă la Marea Neagră luaţi bani mai mulţi în portofel. O cameră închiriată direct de la recepţie costă mai mult de azi.

De pildă, în Mamaia, la hotelurile de cinci stele, până ieri, tarifele erau între 105 şi 135 euro/noapte, camera dublă şi 85 euro/noapte camera single, preţurile au sărit la 180 de euro pentru primul caz şi la 145 la al doilea exemplu.

Totuşi, ca să nu îşi sperie clienţii, hotelierii au păstrat preţurile la mâncare şi şezlonguri, scrie antena3.ro.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
telecabina tampa png
image png
buget facturi energie jpg
image png
criminal bihor png
loto png
Vasul de croaziera MV Hondius urmează sa ajungă în Tenerife FOTO profimedia jpg
millie jpg
image
image