Prima victimă a gerului! A murit de frig, într-un grajd

Ultima actualizare:

Un bătrân din localitatea Topraisar care locuia într-un grajd, la marginea localităţii, a fost găsit mort, din cauza temperaturilor care au scăzut sub zero grade pe timpul nopţii.

Trupul lui Gheorghe Andronic (72 de ani) a fost găsit cu ajutorul unui locuitor din zonă, care a anuţat autorităţile spunând că nu l-a văzut de o zi. Bătrânul ieşea mereu afară şi se plimba prin zonă. Trăia la limita sărăciei şi căzuse în patima alcoolului. Când l-au găsit, bărbatul zăcea la pământ, îngheţat. Medicii nu l-au mai putut salva.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Femeie care s-a trezit din somn - dimineata - pat FOTO Shutterstock
mcdonalds jpg
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
image
image