S-a aruncat în faţa trenului că a luat nota 6

S-a aruncat în faţa trenului că a luat nota 6

Ultima actualizare:
†Adriana  Roman, 18 ani
†Adriana Roman, 18 ani

O elevă de 18 ani şi-a pus aseară capăt zilelor într-un mod cât se poate de tragic. Tânăra s-a aruncat în faţa trenului, pe motiv că a luat nota 6 şa şcoală, iar mama ei a certat-o.

Adriana Roman era elevă la Liceul Economic 2 din Iaşi şi locuia cu părinţii în localitatea Piciorul Lupului.

Ea s-a aruncat în faţa trenului interregio Roman - Buhăieşti - Iaşi, între staţiile Piciorul Lupului şi Bârnova, scrie ziaruldeiaşi.ro.

În urma cercetărilor, poliţiştii bănuiesc că fata s-ar fi sinucis, dar nu au aflat deocamdată cauza principală. Anchetatorii bănuiesc că eleva ar fi luat o notă mică în ziua respectivă şi mama sa a mustrat-o.

†Adriana Roman,18 ani


    †Adriana  Roman, 18 ani
†Adriana Roman, 18 ani

Vecinii povestesc despre faptul că părinţii Adrianei sunt beţivi şi că mereu existau certuri în familie.

Tatăl tinerei a venit la locul tragediei băut, astfel că poliţiştii nu au putut să obţină prea multe informaţii de la acesta.

Trenul care a spulberat-o pe elevă circula cu 70 km/h, astfel că mecanicul nu a putut frâna pentru a-i salva viaţa fetei.

Corpul a fost transportat la Institutul de Medicină Legală pentru necropsie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
blocuri bucuresti 1024x580 jpg
Tutankhamon png
Viorel Pașca FOTO Inquam Photos / George Calin
masina locuinta pixabay jpg
haine masina de spalat istock jpg
un bărbat a câștigat 1 milion de euro la loterie, foto Shutterstock jpg
meci spania argentina fifa instagram jpg
facebook pexels jpg
image
image