Chef la primărie, de «Ziua Bărbatului»

Ultima actualizare:

    Cheflii s-au trezit cu oaspeții nepoftiți și, în acel moment au închis ușa, au oprit muzica și lumina.
Cheflii s-au trezit cu oaspeții nepoftiți și, în acel moment au închis ușa, au oprit muzica și lumina.

Au chefuit în noaptea de duminică spre luni chiar în sediul primăriei comunei Dănești, judeţul Gorj. Mai mulți consilieri locali, angajați ai primăriei și săteni s-au distrat de «Ziua Bărbatului». Și primarul a fost prezent la petrecere.

Cheflii s-au trezit cu oaspeții nepoftiți și, în acel moment au închis ușa, au oprit muzica și lumina. „Eu sunt un cetățean al comunei. Da, se poate spune că s-au băut cele 44 de pahare, dar nu știu câte au fost exact", a spus unul dintre petercăreţi care a ieşit să respire aer curat.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
oracle1 jpeg
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
dieta istock jpg
Taxi, foto Shutterstock jpg
Testament FOTO Shutterstock
image png
image
image