Pe centura Clujului, Boc şi Boagiu au primit ghete de iarnă - VIDEO

Ultima actualizare:

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, Alin Tişe, a înmânat lui Emil Boc şi Ancăi Boagiu câte o pereche de ghete de iarnă măsura 41 pentru şeful Guvernului şi 38 pentru ministrul Transporturilor.

Boc a declarat că se va mândri oriunde în ţară sau în lume cu cadoul primit.

„Din copilărie nu am mai purtat încălţăminte de la «Clujana». E un lucru cu care mă voi mândri oriunde în ţară sau în străinătate. Îi recomand cu mare dragoste şi plăcere. E un moment de suflet şi de viitor al Clujului şi al României. E un produs românesc sută la sută. Sunt mândru, mulţam fain", a spus Boc.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image