Poliţista care şi-a înjunghiat şeful a fost condamnată la trei ani şi jumătate de închisoare cu executare

Ultima actualizare:

Poliţista din Balş şi-a recunoscut vina în faţa judecătorilor, motiv pentru care a beneficiat de o pedeapsă redusă.

În afară de pedeapsa cu închisoarea, Melania Renghea să-i plătească fostului ei şef 5.000 de lei daune materiale şi 20.000 de lei daune morale, potrivit Tribunalului Olt.

În decembrie 2012, Melania Renghea, de la Poliţia Balş, şi fostul său superior, Gheorghe Barbu, au ajuns la spital după ce femeia, care susţine că poliţistul ar fi violat-o, l-a înjunghiat pe acesta de mai multe ori în abdomen.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Design fără titlu (7) png
rosii freepik1 jpeg
Pacientă în spital tratată pentru cancer - perfuzie  FOTO Shutterstock
Muste insecticide larvicide capcane scaled jpg
pisica mancare adobestock jpg
bancomat pexels jpg
Design fără titlu (5) png
jc gellidon 1g3qVp7ynX4 unsplash jpg
image
image