Polițiștii din Bihor, descoperire macabră în cimitir. Ce au găsit printre morminte

Ultima actualizare:

Polițiștii din Bihor au făcut o descoperire cel puțin macabră. În cimitir, printre morminte, aceștia au găsit un cadavru care se pare că este al unui asistent medical. 

cimitir jpeg

Trupul fără viață a fost găsit lângă o mașină, iar în imediata apropiere s-a găsit și o armă de vânătoare. Din primele informații, se pare că bărbatul s-ar fi sinucis. 

„La faţa locului s-au deplasat cu operativitate poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale, cei ai Serviciului Arme, Explozivi şi Substanţe Periculoase şi cei ai Serviciului Criminalistic din cadrul Inspectoratului de Poliţie Judeţean Bihor, iar din primele investigaţii efectuate, persoana decedată a fost identificată ca fiind un bărbat de 44 de ani, din municipiul Marghita, judeţul Bihor", a precizat, luni, purtătorul de cuvânt al Poliției Bihor, comisar șef Alina Fărcuța.

Citește continuarea pe adevarul.ro. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Captură de ecran 2026 06 11 094955 png
loto loterie istock jpg
incendiu sv jpeg
cirese pixabay jpg
punta molentis sardinia jpg
image png
Trei reţete de mâncăruri rapide pentru prânz jpeg
image png
image
image