«Prădat» de hoţi în timp ce efectua un control

Ultima actualizare:

    Alexandru Cârdei  şi-a recuperat portofelul,  dar fără bani
Alexandru Cârdei şi-a recuperat portofelul, dar fără bani

Incredibil, dar adevărat! În timpul unei acţiuni de control, un agent din cadrul Comisariatului Judeţean pentru Protecţia Consumatorului Prahova s-a trezit victima hoţilor.

Totul s-a petrecut la Halele Centrale din Ploieşti. Portofelul pe care-l ţinea într-unul din buzunarele pantalonilor i-a fost sustras. Comisarul nu a remarcat acest lucru, însă obiectul cu pricina a fost găsit, ulterior, de o clientă, aruncat pe jos. Hoţii au furat doar banii din portofel, nu şi actele, printre care şi legitimaţia de serviciu.

“Aveam 50-60 de lei. De mai multe ori am fost furat, dar nu în timpul acţiunii de control. Mi s-a întâmplat, tot în zona Halelor, să fiu uşurat de bani, de telefon, dar chiar în perioada acţiunii de control, niciodată” a povestit, oarecum şocat de cele întâmplate, Alexandru Cârdei, comisarul de la CJPC Prahova.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
rosii getty1 jpeg
click ro   Crema SPF 50 față Scutul tău zilnic de protecție și SPF jpg
tumisu heart attack 7479253 (1) jpg
ceai beneficii jpg
gradinarit jpg
nunta pixabay jpg
shingo suzuki libertatea jpg
gatit freepik1 jpeg
image
image