Primăria Capitalei închiriază WC-uri de 63 milioane de lei

Ultima actualizare:

Municipalitatea va organiza pe 29 august cea mai mare licitaţie de după Revoluţie pentru închirierea, amplasarea şi întreţinerea de WC-uri ecologice.

Potrivit anunţului, va câştiga firma care va aduce cele mai multe şi mai bune toalete, condiţiile fiind ca acestea să fie mobile, racordabile la reţeaua de canalizare şi electricitate.

Valoarea contractului, care va fi încheiat pe patru ani, este de aproape 63 de milioane de lei, fără TVA.

WC-urile vor montate în cele mai aglomerate intersecţii, în parcuri sau vor fi folosite pentru manifestările publice.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image