S-a spart conducta de canalizare chiar deasupra mașinii

Ultima actualizare:

    Un trecător a pus peste  geamul deschis o pungă,  astfel încât să nu mai  intre mizerie în mașină
Un trecător a pus peste geamul deschis o pungă, astfel încât să nu mai intre mizerie în mașină

Proprietarul din Galaţi al unui autoturism marca Peugeot a făcut o parcare pe care, cu siguranţă, nu o va uita prea curând. Presat de lipsa acută de parcări din oraş, el şi-a lăsat maşina într-o nişă de la parterul unei clădiri cu mai multe niveluri, fără să bănuiască faptul că va avea parte de o zi de rahat, scrie adevarul.ro.

La propriu! La scurt timp după ce a lăsat maşina acolo, dintr-o conductă de canalizare spartă, aflată chiar deasupra ei, a început să curgă apă şi apoi şi mizerie, care s-a împrăştiat peste tot. Spre ghinionul lui, şoferul lăsase şi unul dintre geamurile laterale puţin deschis, probabil pentru ca interiorul să nu se încingă prea tare de la soare, aşa că mizeria urât mirositoare a pătruns și în mașină. La un moment dat, cineva a încercat să salveze situaţia şi a pus o pungă din plastic peste zona unde era geamul deschis, însă totul a fost degeaba, căci şuvoiul murdar nu a putut fi stăvilit. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
image
image