Se repetă! O fetiţă de 3 ani murit după ce a muşcată de zece ori de un câine

Ultima actualizare:

    Fetiţa de 3 ani a fost muşcată de peste zece ori
Fetiţa de 3 ani a fost muşcată de peste zece ori

Tot scandalul a fost inutil. După ce Ionuţ Anghel, un copilaş de 4 ani, a fost sfâşiat de o haită de câini, au fost proteste în stradă şi a apărut o lege specială. În zadar. Câinii  fac victime în continuare.

O fetiţă de numai trei ani din localitatea Drăguşani, judeţul Galaţi, a fost sfâşiat de un câine, marţi noaptea, informează romaniatv.net.

Poliţiştii au deschis o anchetă în acest caz. În mod surprinzător, micuţa se afla nesupravegheată.

Din primele informaţii, rezultă că fetiţa a intrat în curtea unui vecin, iar câinele acestuia a muşcat fetiţa.

Medicii de la Ambulanţă au încercat mai bine de o oră să o menţină în viaţă, dar rănile erau prea grave ca fetiţa să poată supravieţui.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
Baile Felix  Foto Turism Felix jpg
casa noua jpg
gsquare thirst 1474240 jpg
somn vara canicula istock jpg
paulbr75 car engine 1738366 jpg
canicula, foto shutterstock jpg
image
image