Soacră şi noră, snopite în bătaie pentru că au înjurat câinele vecinului

Ultima actualizare:

Două femei, noră şi soacră, au fost bătute de vecin din cauza unui câine. Incidentul s-a întâmplat în judeţul Gorj, informează România TV.

Scandalul a pornit de la câinele vecinului care lătra încontinuu, spre disperarea celor două femei, noră şi soacră. Ajunse la capătul răbdării, acestea s-au dus la vecin să îi ceară să dezlege câinele, poate aşa se potoleşte.

Discuţia a degenerat după ce femeile au înjurat câinele, astfel că a pornit o încăierare generală. Cele două au fost snopite în bătaie de stăpânul patrupedului.

În final, femeile au ajuns la spitalul din Târgu Jiu. Una dintre ele, plină de vânătăi şi cu un ochi umflat, iar cealalată, cu răni mai grave, motiv pentru care a rămas internată.

Cei trei au fost amendaţi pentru scandal, însă bărbatul s-a ales şi cu dosar penal.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
cfr png
noua zeelanda jpg
batran SURSA Pixabay
Mihaela Bilic, foto Shutterstock, arhiva jpg
benjamin johnson dailymail jpg
automobil1 jpeg
Regina Camilla, Kate Middleton  foto   GettyImages jpg
x seed 4000 captura video jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net