Tânărul dispărut de Ziua Îndrăgostiţilor, găsit mort în Dâmboviţa

Ultima actualizare:

Tânărul dispăruse de Valentine's Day şi a fost căutat cu disperare de sora lui. "A petrecut într-un club aproape de casă şi de atunci nu a mai fost văzut. A fost cu un amic, au stat în jur de o oră şi jumătate. Fratele meu era în stare de ebrietate. Prietenul lui spune că Ovidiu a plecat singur acasă şi că nu l-a dus el", a declarat pentru Realitatea sora lui Ovidiu, Sorina Gorgan.

Geaca tânărului a fost găsită de membrii unei agenţii de detectivi particulari. Aceştia au anunţat imediat autorităţile, care au continuat căutările. Tânărul a fost găsit mort de scafandri sâmbătă după-amiază.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
dieta istock jpg
Taxi, foto Shutterstock jpg
Testament FOTO Shutterstock
image png
vitamine istock jpg
image
image