Tragedie la Târgovişte. S-a aruncat de la etajul 10

Ultima actualizare:

    Fata s-a aruncat de la ultimul etaj al acestui bloc
Fata s-a aruncat de la ultimul etaj al acestui bloc

Păcat de tinerețea ei! O tânără din Târgoviște de 26 de ani și-a încheiat socotelile cu viața. S-a aruncat de la etajul zece al apartamentului în care se afla și mama ei.

Nimeni nu a bănuit că fata are gânduri sinucigașe, iar mama ei a avut un șoc când a observat că fiica sa nu mai era în dormitor,fereastra era larg deschisă, deși o știa în casă.

Imediat și-a dat seama că s-a întâmplat ceva rău. Se aruncase de la etajul 10.

Disperată, femeia a sunat la 112, iar la faţa locului a ajuns imediat un echipaj de medici, potrivit stirileprotv.ro.

În ultimii ani, tânăra fusese plecată la muncă în străinătate, să-şi facă un rost. Îşi cumpărase un apartament şi o maşină şi părea că are o viaţă bună. Cunoscuţii ei spun, însă, că fata avea probleme în dragoste.

Trupul acesteia a fost dus la Serviciul de Medicină Legală pentru autopsie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
amenda istock jpg
litoral romania   foto ovidu oprea jpeg
image png
semnatura jpg
Design fără titlu (7) png
rosii freepik1 jpeg
Pacientă în spital tratată pentru cancer - perfuzie  FOTO Shutterstock
Muste insecticide larvicide capcane scaled jpg
image
image