Un brăilean a dat foc la casă pentru că trebuia s-o împartă cu frații lui

Ultima actualizare:

    Pompierii au reușit să stingă incendiul
Pompierii au reușit să stingă incendiul

Un bărbat din comuna brăileană Traian și-a dat foc la casă numai să n-o împartă cu frații lui.

Bărbatul mai are trei frați și o soră cu care trebuia să împartă casa lăsată de părinți.

Acum câteva seri s-a urcat pe casă și a amenințat că îi va da foc și aseară și-a dus planul la bun sfârșit.

Vecinii au sunat la 112. ISU Brăila a trimis o autospecială care s-a stricat pe drum.

După o oră, la fața locului au ajuns trei autospeciale și incendiul a fost stins.

Bărbatul avea în casă și câteva butelii, unele dintre ele au explodat.

Bărbatul e cunoscut ca o persoană recalcitrantă. Pentru fapra comisă i se va întocmi dosar penal.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image jpeg
sasikan ulevik 8jQC5RHWuSE unsplash jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
Muntii Fagaras foto Unsplash jpg
image png
garda regala britanica shutterstock 83250058 jpg
cimitir jpg
Wiz Khalifa jfif
image
image