Un poliţist din Slobozia s-a împuşcat în cap

Ultima actualizare:

    Mister la supermarket (FOTO Arhiva Click!)
Mister la supermarket (FOTO Arhiva Click!)

Un angajat al poliţiei locale din Slobozia s-a sinucis, duminică dimineaţa, la ieşirea din schimb.

După ultimul rond efectuat, în jurul orei 7, bărbatul de 47 de ani a intrat în sediul poliţiei, s-a dus în baie, şi-a pus pistolul la tâmplă şi a tras. Din informaţiile preliminare, singurele probleme de sănătate pe care le avea poliţistul erau cardiace. Fusese testat psihologic cu puţin timp înainte, informează România TV.

"S-a întâmplat această nenorocire, fără să aibă un temei foarte clar. Este greu să depistăm ce are un om pe suflet. Suntem toţi întristaţi. Am vorbit şi cu directorul poliţiei locale care m-a informat cu lacrimi în ochi", a declarat Alexandru Stoica, primarul oraşului Slobozia.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
PLANTA IFLSCIENCE jpg
DJI 20260306121510 0222 D jpg
politie bulgaria shutter1 jpeg
canicula  marea britanie jpg
electricitate  jpg
masini vanzare automobile noi parcare foto shutterstock
40799 city 815655 jpg
concediere istock jpg
image
image