Neşu: "Steaua e singura echipă din România care ne face mândri în Europa"

Ultima actualizare:

Fundaşul, care a jucat timp de şapte ani (2001-2008), spune că roş-albaştrii au demonstrat încă o dată că sunt mândria fotbalului românesc.

"A fost mult mai greu decât la Utrecht. Steaua a jucat în faţa suporterilor proprii. Atmosfera a fost frumoasă, păcat că nu vine mai multă lume la această echipă frumoasă. Steaua a demonstrat încă o dată că este singura echipă din România care ne face să fim mândri în Europa. Steaua are şansa a doua la calificare, după Liverpool care e deja calificată. Utrecht are acum şansa a patra. Nu aş vrea să mă mai întoarc în România, dar nu se ştie niciodată ce îţi rezervă viitorul", a spus Neşu la Sport.ro.

Fotbalistul joacă la Utrecht de doi ani, bifând deja 76 de mecirui pentru echipa olandeză.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
728162500 4486131701708365 2186968559955679108 n jpg
loto istock jpg
politie olanda 20473000 jpg
centura adobestock jpg
Design fără titlu (6) png
hartie igienica jpg
copac plantat gradina curte pom istock jpg
luna roz istock jpg
image
image