Nicoleta Luciu: «Sunt foarte fericită că pot să alăptez»

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Vedeta Acasă TV Nicoleta Luciu este foarte fericită că poate să-şi alăpteze tripleţii.

Nicoleta a declarat că nu mai ţine un regim drastic, ca după prima naştere, deoarece îşi doreşte să-şi alăpteze bebeluşii până la opt luni.

simeon stalpnicul png

Eu sunt foarte bine şi fizic şi psihic. Sunt foarte fericită că mi-a venit laptele şi că pot să-i alăptez. Încerc să împart laptele la trei şi, ca să-i pot sătura, folosesc şi lapte praf", a spus Nicoleta, pentru emisiunea "Happy Hour", de la ProTV.

simeon stalpnicul png

Citeşte şi:

EXCLUSIV! Luciu vrea pe podium la o lună după ce a născut tripleţii

Nicoleta Luciu le-a făcut prima şedinţa foto tripleţilor. Uite ce a spus despre ei! - FOTO

INCREDIBIL! Iată metoda prin care Nicoleta Luciu a ajuns să aibă tripleţi!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Candidatura Dianei Sosoaca la alegerile prezidentiale a fost respinsa, foto arhiva  jpg
ursi  jpg
cirese piata zahana, 24 iunie 2026   foto alina mitran jpg
bani pensie jpg
Prințul George și Kate Middleton foto profimedia jpg
wizz air pixabay jpg
canicula  shutterstock jpg
pisica de nisip pixabay jpg
image
image