Oana Roman, de urgenţă la spital: «Durerile sunt cumplite»

Ultima actualizare:

    Oana şi Radu au stat de vorbă toată  seara şi s-au ţinut de mână
Oana şi Radu au stat de vorbă toată seara şi s-au ţinut de mână

Oana Roman a  avut parte de clipe de coşmar noaptea trecută. Vedeta s-a îmbolbăvit, nu a mai suportat durererile şi a plecat de urgenţă la spital.

Prezentatoarea de la Antena 2 a scris pe reţeaua de socializare că se simte foarte rău şi abia aşteaptă să plece acasă. Oana suferă de otită şi se află internată în spital de noaptea trecută.

"Nu doresc nimanui sa faca otita! Nu se pot descrie in cuvinte durerile ... Fac otite de mica! Le tratez! Dar durerile sunt cumplite! Astept sa se faca dimineata sa ma duc la spital! Noaptea la urgente singura ..

N-am curaj! Rezist pana dimineata, sta mama cu mine" a scris Oana Roman pe Facebook.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
vitamine istock jpg
Ospătar  Foto Freepik com jpg
de la promisiuni la ac iuni chiar renun a firmele la ouale de la gaini chinuite jpg
image png
Michael Jackson 01 foto GettyImages 88688373 jpg
Drapel Romania MAPN FOTO MAPN jpg
vama bulgaria profimedia jpg
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image
image