Oana şi-a luat-o de la Viorel Lis - FOTO

Ultima actualizare:
Oana si Viorel Lis
Oana si Viorel Lis

Criticată de presă pentru faptul că s-a îngrăşat, Oana Lis a trecut imediat la măsuri. Împreună cu soţul ei, fostul primar al Capitalei, Viorel Lis, Oana a început antrenamentele de kempo cu profesorul Amatto Zaharia, preşedintele Federaţiei Romane de Kempo.

Oana a fost inspirată în alegerea metodei de slăbit cu antrenamente kempo, după ce a citit în presă despre alte vedete care au îmbrăţişat acest sport. Astfel, Oana şi Viorel Lis se adaugă unui şir lung de persoane publice care s-au îndrăgostit de fenomenul kempo, care a devenit parte integrantă din programul lor : Claudette, Diana Bişinicu, Daniela Gyorfi, Camelia Potec, Adrian Enache sau Ruxandra Dragomir.


    Oana si Viorel Lis
Oana si Viorel Lis

"Îmi place de mor la kempo pentru că îmi dă foarte multă energie şi o stare de bine, reconfortantă. La început, Viorel nu a vrut să ia parte la antrenamente dar ulterior, când m-a văzut pe mine încântată, şi-a pus şi el kimono-ul pe el şi a participat la antrenamente. Ne-a crescut adrenalina atât de tare că am fost la un pas să ne batem pe bune. El a început primul, când a profitat de neatenţia mea ca să-mi dea una la fund. Ne-am ditstrat foarte tare şi vom continua cu siguranţă lecţiile de kempo, eu pentru că vreau să slăbesc, iar Viorel pentru că îi place sportul foarte mult", a declarat Oana Lis.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image png
image png
Pensionari făcând calcule FOTO: Shutterstock
canicula bucuresti jpg
romani marea britanie jpg
image png
loto png
image
image