Oana Zăvoranu a rămas fără maşină. A trebuit să dea bani ca s-o recupereze

Ultima actualizare:

    Oana Zăvoranu a început să plângă atunci când a vorbit despre intenţia de a se împăca cu mama sa
Oana Zăvoranu a început să plângă atunci când a vorbit despre intenţia de a se împăca cu mama sa

Lovitură pentru Oana Zăvoranu! Bruneta a rămas vineri fără maşină, în timp ce se afla la un salon de cosmetică.

Bolidul Porsche i-a fost luat de cei de la Ridicări Auto, după ce Zăvo a parcat ilegal. Maşina i-a fost dusă în zona Pajura, în nordul Capitalei, potrivit "Acces direct".

Oana Zăvoranu a plecat cu maşina pe la altă ieşire decât cea unde o aşteptau ziariştii. (captură Antena 1)
Oana Zăvoranu a plecat cu maşina pe la altă ieşire decât cea unde o aşteptau ziariştii. (captură Antena 1)

Extrem de nervoasă, Oana s-a dus să o recupereze şi a trebuit să plătească 700 de lei. Ea a refuzat să stea e vorbă cu presa, motivând că se grăbeşte. Puţin după ora 17.00, Zăvoranca şi-a luat maşina.

Oana Zăvoranu a plecat cu maşina pe la altă ieşire decât cea unde o aşteptau ziariştii. (captură Antena 1)
Oana Zăvoranu a plecat cu maşina pe la altă ieşire decât cea unde o aşteptau ziariştii. (captură Antena 1)


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
turcia png
image png
Poluarea din Marea Mediterană, o problemă extrem de gravă. FOTO WWF
stapler compass rulers calculator boards jpg
bilet de adio mihaela italia jpg
masina politie jpg
fructe legume spalat istock jpg
delfini tenerife pixabay jpg
image
image