60 de lei a costat-o pe Bijou să fie «Cântăreaţa fără chiloţei»

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

După mai bine de cinci luni în care toată lumea a întrebat-o dacă avea sau nu chiloţei pe sub ţinuta de scenă cu care s-a lansat, Bijou a elucidat în sfârşit misterul.

Artista a dezvăluit în exclusivitate pentru Click! că nu a cântat la Extragerea Loto de la TVR fără lenjerie intimă, ci a folosit un „C-strings", un model de bikini care în faţă are forma unei pene, iar la spate nu este decât o bretea.

Inedita piesă de lenjerie intimă a fost cumpărată dintr-un sex-shop

simeon stalpnicul png

Cu toate acestea, solista nu are nici o problemă că a fost supranumită „Cântăreaţa fără chiloţei". „Am purtat chiloţi pe sub acea costumaţie, dar un model mai special. De cum l-am văzut, am ştiut că va face furori", a declarat vedeta.

Bijou a povestit şi cum a ajuns în posesia acestui chiloţel special şi cât a costat-o inedita piesă de lenjerie: „Mă plimbam pe la Universitate, căutând un schimb valutar. L-am văzut în vitrina unui sex-shop şi mi-a plăcut la nebunie. Am intrat şi l-am cumpărat imediat cu doar 60 de lei".

EXCLUSIV! Bijou se dezbracă în cluburi, fata ei trăieşte la castel în Franţa

FOTO Imaginile indecente cu care Bijou îşi excită fanii

VIDEO ŞOC O cântăreaţă de la noi, show lesbi într-un film XXX!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
benzinarie pompa jpeg
benzina in lume jpg
euro, foto shutterstock jpg
image png
Charlie Kirk FOTO Profimedia
farse 1 aprilie jpeg
canicula bucuresti jpg
image png
image
image