Loredana Chivu a fost la psiholog. Află ce dramă a împins-o pe blondă să ceară ajutorul specialiștilor!

Ultima actualizare:
Loredana a izbucnit în lacrimi la "Un show păcătos"
Loredana a izbucnit în lacrimi la "Un show păcătos"

Sărbătorile de Iarnă îi trezesc amintiri triste Loredanei Chivu.

Pe data de 3 decembrie, ar fi fost ziua de naștere a tatălui său, care s-a sinucis acum 5 ani. Asistenta lui Capatos a fost cea care l-a găsit pe părintele ei spânzurat în podul casei.

Șase luni mai târziu de la această dramă, Loredana a trecut prin alt necaz: i-a murit bunica. Cu inima și mintea sfâșiate de aceste tragedii, Loredana a fost la psiholog, dar nu a reușit să depășească traumele suferite nici în ziua de azi.


    Loredana a izbucnit în lacrimi la
Loredana a izbucnit în lacrimi la

„S-a întâmplat acum cinci ani. A fost alegerea lui, nu s-a întâmplat să se îmbolnăvească, nu a fost voia lui Dumnezeu, ci a lui. El a ales calea cea mai ușoară. Am fost supărată pe el pentru ce a făcut, dar am încercat să-i găsesc scuze. Cred că atunci când ai copii, trebuie să te gândești în primul rând la ei. Nu a lăsat nici un bilet, nu știu motivele pentru care s-a sinucis”, a povestit Loredana, printre lacrimi, la emisiunea „Un show păcătos”.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
gatit freepik1 jpeg
Nicușor Dan la BDSA FOTO Mediafax
fructe istock jpg
Strategii de joc pentru loto online  cum să ți alegi sistemul preferat jpg
dormitor png
bella hadid profimedia jpg
Friptură din carne roșie FOTO Shutterstock
Timișoara, destinația anului FOTO Shutterstock
image
image