Emoţii mari pentru Andreea Marin înainte de emisiune. Vedeta, la un pas să renunţe

Ultima actualizare:
ANdreea Marin
ANdreea Marin

Andreea Marin a recurs la tratamentele naturiste pentru a scăpa de o răceală puternică, cu care s-a procopsit chiar în primele zile de iarnă.

Vedeta are emoții pentru ediția de azi a emisiunii, "Prețuiește viața" de la TVR 1, astfel încât, cu câteva ore înainte de începerea ei s-a doftoricit cu ceai cu lămâie și miere. Cu toate acestea, ea le-a mărturisit prietenilor virtuali că are o stare de spirit bună.

Andreea Marin
Andreea Marin

"Sunt răcită rău și lucrez contracronometru, dar am o stare de spirit tare bună, pentru că știu câte momente minunate v-am pregătit pentru seara aceasta la Prețuieste Viața! Am emoții și tot ce-mi doresc este să iasă bine totul. Așa că: ceaiuri cu lămâie și miere, batiste și adrenalina, iar la 20,30 , orice-ar fi, sunt gata de treabă!", a scris ea.


    Andreea Marin
Andreea Marin


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
SAn MArino jpg
aer conditionat masina jpeg
Transfagarasan  Foto Walter Kärcher , Pixabay jpg
image
image