Andreea Esca a trecut la munca de jos pe un frig cumplit şi a cerut ajutorul prietenilor

Ultima actualizare:

    Andreea Esca (Foto: Facebook)
Andreea Esca (Foto: Facebook)

Sâmbătă, Andreea Esca a ieşit din casă pentru a-şi curăţa maşina de zăpadă şi de gheaţă. Singura problemă a fost gerul care pus stăpânire pe Capitală.

Prezentatoarea Ştirilor de la Pro TV a încercat să îndepărteze gheaţa de pe parbrizul bolidului, dar era clar că nu asta şi-ar fi dorit.

"Să purcedem... totuşi! Deşi parcă aş intra înapoi în casă. E prea frig... Ce să fac???", se întreba retoric Esca pe Facebook. Aproape 200 de prieteni virtuali au reacţionat, iar unii dintre ei au venit cu sfaturi.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
legume flori fructe istock jpg
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image
image