FOTO Unul dintre cei mai râvniţi burlaci din România s-a însurat

Ultima actualizare:

    Finala emisiunii va avea loc săptămâna viitoare
Finala emisiunii va avea loc săptămâna viitoare

A fermecat multe doamne şi domnişoare în rolul de "Burlac", în timpul celui de-al treilea sezon al emisiunii de la Antena 1, dar Sergiu Barboni a decis să renunţe la burlăcie. El şi iubita lui, Cristina, s-au căsătorit recent, după nici un an de relaţie.

După o relaţie tumultuoasă cu Simona Traşcă, cu multe împăcări şi despărţiri, Sergiu, originar din Lugoj, a plecat în Italia. Acolo el a cunoscut-o pe Cristina.

Relaţia lor a evoluat rapid, iar cei doi şi-au spus "da" în faţa Stării Civile, într-o ceremonie retrânsă, departe de ochii presei.

sergiu barboni şi iubita lui
sergiu barboni şi iubita lui

sergiu barboni şi iubita lui
sergiu barboni şi iubita lui


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Regele Charles  foto   profimedia 1067438262 jpg
image jpeg
sasikan ulevik 8jQC5RHWuSE unsplash jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
Muntii Fagaras foto Unsplash jpg
image png
garda regala britanica shutterstock 83250058 jpg
cimitir jpg
image
image