Mariana Roşca, dezvăluiri despre fostul ei soţ: «Un iepuraş Playboy i-a băgat drogurile sub nas»

Ultima actualizare:

    Mariana Roşca
Mariana Roşca

Mariana Roşca a vorbit în cadrul ediţiei de luni a emisiunii „Un show păcătos" despre fostul său soţ, libanezul Sabah. Blonda a povestit despre problemele acestuia cu drogurile şi despre cum a început bărbatul să consume stupefiante.

Invitată în cadrul emisiunii „Un show păcătos", Mariana Roşca a vorbit despre problemele cu drogurile cu care se confruntă fostul ei soţ, libanezul Sabah. Vedeta a povestit cum a căzut bărbatul în patima drogurilor şi cine a fost persoana care l-a corupt.

„Sabah a început să se drogheze în New York, unde avea un club de noapte foarte mare, gen Bamboo, dar mult mai mare. Un club în care veneau vedete de talie internaţională. Soţul meu a fost baschetbalist de performanţă. Până la 21 de ani, el nu a băut nici măcar o bere. Cea care i-a dat prima dată droguri a fost un iepuraş Playboy. Era o tânără blondă, care semăna foarte bine cu mine, la acel moment", a declarat Mariana Roşca la „Un Show Păcătos".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Timișoara, destinația anului FOTO Shutterstock
Aer conditionat FOTO Shutterstock jpg
mihaela bilic slabit colaj facebook pixabay jpg
virus ebola foto shutterstock
infractori canada romani jpg
urs soricei captura video jpg
diana sosoaca vladimir putin jpg
autostrada brasov fagaras jpg
image
image